Strona główna » RTV i AGD » TV i Video » Telewizory » TOSHIBA Telewizor LED 55'' 55UL2163DG
Kategorie
TOSHIBA Telewizor LED 55'' 55UL2163DG
Numer katalogowy: 23434086
Kod producenta: 8501603
Stan magazynowy:
Kod EAN: 4024862125233
Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Telewizor LED 55'' 55UL2163DG
  • Etykieta energetyczna: Pobierz
  • Model: 55UL2163DG
  • Panel: LCD
  • Przekątna ekranu: 55 "
  • Technologia HD: Brak
  • Rozdzielczość: 3840 x 2160
  • Proporcje obrazu: 16:9
  • Kontrast statyczny: 2 500:1
  • Tuner TV: Analogowy,DVB-S2,DVB-T MPEG-2,DVB-T2/HEVC (H.265),DVB-C
  • Smart TV: Tak
  • System TV: Smart TV
  • Obraz: 4K Upscaler,HDR10
  • PVR/DVR: Tak
  • Obsługa 3D: Nie
  • DLNA: Nie
  • Funkcje: AVL,EPG
  • System dźwięku: 2x10W Dolby Atmos
  • Max. moc głośników (sumaryczna): 20 W
  • Kąt widzenia poziomy: 178 °
  • Kąt widzenia pionowy: 178 °
  • Tryb hotelowy: Nie
  • Procesor: Czterordzeniowy
  • Bluetooth: Tak
  • WiFi: Tak
  • Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack,3 x HDMI,2 x USB 2.0,1 x RJ-45 LAN,1 x SPDIF out,1 x Gniazdo CI/Cl+,1 x Wejście antenowe,3 x RCA
  • Standard VESA: 200 x 200
  • Wysokość: 720 mm
  • Wysokość z podstawą: 774 mm
  • Szerokość: 1243 mm
  • Głębokość: 81 mm
  • Głębokość z podstawą: 245 mm