Strona główna » O nas
Kategorie

O nas
MK Service to 26 lat doświadczenia w pracy z wiodącymi producentami, tysiące zadowolonych klientów i 10 lat doświadczenia w branży e-commerce!

W listopadzie 2009 dla naszych klientów powstał sklep MK.SERVICE znany również pod domeną https://sklep.mkservice.pl

C
o nas wyróżnia? Indywidualne podejście do Klienta, profesjonalna obsługa wysoko wyspecjalizowanych pracowników. Bezpośredni dostęp do dokumentacji technicznej oraz wsparcia technicznego.

Oferowane części w naszym sklepie są oryginalne i nowe, pochodzą z bezpośredniej dystrybucji producentów.

Profesjonalna obsługa oraz doradztwo w zakresie doboru części do nasza domena w branży części AGD.

Świadczymy usługi  w  zakresie  doradztwa oraz sprzedaży i napraw  sprzętu AGD - zmywarek, pralek, chłodziarko-zamrażarek, zamrażarek, odkurzaczy i wielu innych. Istniejemy na rynku od 1992 roku i od tego czasu zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów, tak indywidualnych jak i firmowych. Już od roku 1994 wykonujemy naprawy gwarancyjne. Od tego czasu poszerza się lista marek, którymi się w ten sposób opiekujemy i z których producentami lub przedstawicielami łącza nas umowy partnerskie. Obecnie są to m.in. Whirlpool Polska będąca producentem dobrze znanego w Polsce sprzętu Whirlpool, Ariston, HotPoint, Sholtes i Indesit, Haier Candy Hoover Polska przedstawiciel na Polskę wyrobów Haier Candy, Hoover, Zerowatt, Rosieres, Iberna, Gasfire oraz Samsung Electronics Polska przedstawiciela producenta wyrobów marki Samsung.

Wykonujemy zarówno naprawy gwarancyjne jak i odpłatne (po zakończeniu okresu gwarancji). Wykwalifikowani technicy MK Service posiadają wszystkie uprawnienia gazowe i elektryczne potrzebne do wykonywania tego typu usług. Oznacza to, że nie tylko serwisujemy ale także fachowo instalujemy nowoczesny sprzęt AGD. Aby zapewnić naszym Klientom maksymalnie krótki czas naprawy, zbudowaliśmy magazyn części zamiennych oraz zorganizowaliśmy własny transport specjalistyczny (w razie potrzeby naprawy warsztatowej zabieramy i odwozimy sprzęt gratis!).

W odpowiedzi na potrzeby Klientów w 2001 roku zaczęliśmy zajmować się sprzedażą zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego, a dwa lata później otworzyliśmy Salon Firmowy, w którym można uzyskać fachową poradę oraz kupić sprzęt na miejscu lub zamówić wybrane produkty.

Serdecznie zapraszamy

Przejdź do strony głównej
Newsletter
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

2024 AGD MK - wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu