Strona główna » RTV i AGD » TV i Video » Telewizory » ALLVIEW Telewizor LED 32 cale 32ATC5000-H/2
Kategorie
ALLVIEW Telewizor LED 32 cale 32ATC5000-H/2ALLVIEW Telewizor LED 32 cale 32ATC5000-H/2
ALLVIEW Telewizor LED 32 cale 32ATC5000-H/2
Numer katalogowy: 23434129
Kod producenta: 8501291
Stan magazynowy:
Kod EAN: 5948790016625
Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
TV Allview 32ATC5000-H/2
  • Stereofoniczny system audio
  • Model: 32ATC5000-H/2
  • Panel: LED
  • Przekątna ekranu: 32 "
  • Technologia HD: HD Ready
  • Rozdzielczość: 1366 x 768
  • Proporcje obrazu: 16:9
  • Jasność: 180 cd/m²
  • Kontrast statyczny: 800:1
  • Tuner TV: Analogowy,DVB-T MPEG-2,DVB-T2/HEVC (H.265),DVB-C
  • Smart TV: Nie
  • PVR/DVR: Tak
  • Obsługa 3D: Nie
  • DLNA: Nie
  • Funkcje: EPG,Time shift
  • Max. moc głośników (sumaryczna): 16 W
  • Kąt widzenia poziomy: 176 °
  • Kąt widzenia pionowy: 176 °
  • Tryb hotelowy: Nie
  • Bluetooth: Nie
  • WiFi: Nie
  • Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack,1 x 15-pin D-Sub,3 x HDMI,1 x mini component (Y, Pb, Pr),1 x mini composite,1 x SCART (RGB),2 x USB 2.0,1 x Gniazdo CI/Cl+,1 x Wejście antenowe
  • Pobór mocy: 31 W
  • Akcesoria w zestawie:
    - Pilot
    - Karta gwarancyjna
    - Instrukcja urzytkowania
    - Stojak
  • Wysokość: 471 mm
  • Wysokość z podstawą: 512 mm
  • Szerokość: 732 mm
  • Głębokość: 82 mm
  • Głębokość z podstawą: 196 mm